Registreeri jiu jitsu algkursusele
alustame 6.septembrilJiu jitsu (otsetõlkes "pehme kunst") on jaapanist pärinev võitluskunst ja spordiala, mis keskendub löökide asemel maadlustehnikatele. Erinevalt teistest maadlusaladest (judo, sambo, kreeka-rooma- ja vabamaadlus) ei saa jiu jitsus võita ei heitega ega kinnihoidmisega, vaid ainult siis kui su vastane annab alla (alistusega). Levinumad alistamise viisid jiu jitsus on kägistamise võtted ning käe-ja jalalukud.


Oskuslikult jiu jitsu tehnikaid kasutades, võttes appi teadmised inimanatoomiast, tõstejõust, jõuõlast, survest ja ajastusest, on võimalik kompenseerida vastase füüsilise jõu, kiiruse, painduvuse ja vastupidavuse eelised.

Jiu jitsu trenn sobib iga kehatüübiga inimesele igas vanuses. Lisaks terviklikule lihastrennile arendab iga trenn ka strateegilist mõtlemist, keskendumisvõimet ja enesekindlust. Jiu jitsut kutsutakse ka füüsiliseks maleks.

Algkursuse jooksul õpitakse selgeks jiu jitsu põhitõed - peamised domineerivad asendid ja nende saavutamine ning  levinuimad alistus- ja kaitsetehnikad.  Pärast 4 kuud kestva algkursuse läbimist saab liituda ka edasijõudnute trennidega. 

Esimene trenn algkursusele toimub 6. septemberil 
Algajana saab hakata trennis käima  T & N 18:00 - 19:30 või  E - N 12:00 - 13:30 
Reedeti 12:00 ja 18:00 on avatud matt ehk ilma treeneri juhendamiseta 1:1 sparrimine algajatele ja edasijõudnutele korraga

Esimene nädal proovitrenne on tasuta
Akadeemia liikmetasu on 50€ / kuu, 120€ / 3 kuud
Vaata sisekorra soovitusi


Tahan registreerida jiu jitsu algkursusele
Email again: